KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13634129
nr 1363 4129
Kristina Elander
(f. 1952), Sverige
Gouache, Signerad, daterad 1986. Motivet: 29x47cm
Kristina Abelli Elander, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:57:49
24/11 14:54:57
350 kr
30/11 20:52:31
Kristina Elander
Läs mer om Kristina Elander
Gouache